fbpx

Specjalna promocja dla Frankowiczów

Skorzystaj ze specjalne promocji ograniczonej czasowo. Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze od banku.

Jesteśmy pewni sukcesu, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które mają kredyt w obcej walucie:

Wynagrodzenie kancelarii płatne po wygranej sprawie

Promocja jest ważna do 31/12/2020 r.

Nie czekaj. 

 

Do końca promocji zostało:

Prześlij umowę kredytową

Porozmawiaj z nami

Rozpocznij współpracę i odzyskaj swoje pieniądze

Dlaczego warto?

Nie jesteśmy zwykłą firmą, tylko kancelarią prawną. Różnica jest taka, że od razu rozmawiasz z radcą prawnym. Pomożemy Ci w przygotowaniu procesu, ustalimy plan i strategię oraz aktywnie razem będziemy walczyć w sądzie, korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych prawników i finansistów, którzy od 2015 roku zajmują się sprawami frankowymi, pozwami przeciwko bankom. Nasi prawnicy i finansiści są zaangażowani w cały proces, od początku do końca, a nie tylko na samej rozprawie.

Bezpłatna analiza umowy

Nasi eksperci dokładnie sprawdzą Twoją umowę kredytową i przygotują indywidualny plan działań.

Kompleksowa pomoc

Sporządzimy indywidualny pozew do sądu i poprowadzimy Twoją sprawę na każdym etapie postępowania.

Odzyskanie Twoich pieniędzy

Wygramy z bankiem i doprowadzimy do odzyskania Twoich należnych świadczeń. 

Co zyskasz?

Podejmując współpracę z nami

Niezależnie od zakresu świadczonej pomocy nadrzędną wartością Kancelarii FENIX pozostaje indywidualne podejście do Klienta oraz kompleksowa pomoc świadczona na każdym etapie postępowania.


Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z kredytem we frankach lub innej walucie, wiedz że otrzymasz ją w oddziałach pomocy dla Frankowiczów w Warszawie i Białymstoku Kancelarii Prawnej FENIX.

Zależnie od treści Twojej umowy kredytowej, możemy wystąpić o odfrankowanie kredytu lub stwierdzenie nieważności umowy. Wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania tak, by nasi Klienci odzyskali WSZYSTKIE swoje pieniądze od banku.

Od czego zacząć?

Abyśmy mogli pomóc Ci odzyskać Twoje pieniądze, pierwszym krokiem do podjęcia współpracy z naszą kancelarią jest zapisanie się na bezpłatną rozmowę z naszymi prawnikami. Wystarczy, że wypełnisz dane w formularzu i prześlesz je do nas, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy możliwości współpracy.

2. Informacja i strategia

Po rozmowie i dokonaniu analizy Twojej umowy przygotujemy Twój indywidualny plan działania oraz strategię postępowania. 

3. Rozpoczęcie działań

Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania do rozprawy. Przerwiemy bieg przedawnienia. Otrzymasz od nas pełną opiekę prawną oraz pewność, że Twoja sprawa jest w najlepszych rękach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon
Wypełnij formularz

Nasza misja i wizja pomocy Frankowiczom

 

Mariusz Szałański

Mariusz Szałański

Radca Prawny | Doradca restrukturyzacyjny

Założyciel Kancelarii Prawnej FENIX. Ma ponad 17 letnie doświadczenie zawodowe jako radca prawny. Od samego początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w prawie bankowym, gospodarczym oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Na swoim koncie ma liczne sukcesy w polskich sądach i pomógł już tysiącom osób rozwiązać ich wyzwania prawne i finansowe.

Misja

Pomoc Frankowiczom to jedna z usług Kancelarii Prawnej FENIX skierowana do osób, które posiadają kredyt w obcej walucie, między innymi we frankach szwajcarskich, i są przytłoczone rozmiarami, które przybrało to zobowiązanie. Wielu z Państwa może czuć się oszukanymi, ponieważ konsekwencje zaciągnięcia kredytu stały się nieprzewidywalne. W filiach naszej kancelarii w Warszawie i Białymstoku funkcjonują oddziały pomocy prawnej dla Frankowiczów – zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów, by otrzymać bezpłatną analizę sprawy. Razem podejmiemy kroki, by odzyskać Państwa pieniądze.

Wizja pomocy

Frankowicze mogą zwrócić się po pomoc do Kancelarii FENIX na każdym etapie spłacania kredytu, a także:

  • po całkowitej spłacie kredytu – nawet jeśli kredyt został spłacony, nie ma to znaczenia przy ocenie zawartych w umowie klauzul abuzywności i nie stoi na przeszkodzie uznania umowy za nieważną; wpływa jedynie na wysokość dochodzonego roszczenia;
  • po wypowiedzeniu umowy kredytowej – sprawę w sądzie można założyć także wtedy, kiedy umowa została wypowiedziana, wówczas sprawa przebiega podobnie jak w innych sytuacjach związanych z kredytami we frankach.

 Korzyści

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z kredytem we frankach, wiedz, że otrzymasz ją w oddziałach pomocy dla Frankowiczów w Warszawie i Białymstoku Kancelarii FENIX. Zależnie od treści Twojej umowy, możemy wystąpić o odfrankowienie kredytu lub stwierdzenie nieważności umowy. Wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania tak, by nasi Klienci mogli ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Do końca promocji zostało:

Rekomendacje

Zwrócenie się do specjalistów z kancelarii Fenix było najlepszą z decyzji, jakie mogłam
podjąć. Udało mi się wyjść z sytuacji, która wydawała się beznadziejna. Zespół był
całkowicie zaangażowany w sprawę, dzięki czemu udało zakończyć się ją sukcesem.
Polecam wszystkim, którzy nie wiedzą, jak poradzić sobie z problemami finansowymi.

Emilia Ewska

Dziękuje zespołowi z Kancelarii Prawnej FENIX za pomoc, jakiej udzielili mi w trudnej sytuacji finansowej, która miała negatywny wpływ na całe moje życie. Pan Szałański udowodnił, że jest osobą profesjonalną, rzetelną i posiada naprawdę fachową wiedzę.

Izabela Stępień

Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem Szałańskim. Sprawa zakończyła się sukcesem.

Tomasz K.

Od wielu lat korzystam z usług kancelarii zarówno w sprawach prywatnych jak i zawodowych. Do tej pory bez zastrzeżeń, zawsze merytorycznie, profesjonalnie i terminowo. Polecam

Jerzy Knafel

O nas

Kancelarię Prawną FENIX założyliśmy z myślą o pomocy osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań prawnych. Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją pomagania innym i rozwiązywania sytuacji, które dla wielu osób są nie do przejścia w pojedynkę.