fbpx

Rekomendacje

CO O NAS PISZĄ

NASI KLIENCI 

Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem Szałańskim. Sprawa zakończyła się sukcesem.

Tomasz K.

Szczerze polecam. Naprawdę warto.

Marian Szczygieł

Polecam serdecznie!!! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Dziękuje z całego serca dzięki Państwu dostałam szanse na nowe życie!

Paulina Bogusz

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Pan mecenas prowadził moją sprawę. Jest osobą rzetelną , kompetentną dzięki czemu otrzymałem profesjonalną poradę a także wiele życzliwości. Polecam serdecznie kancelarię.

Kamil

Polecam Kancelarię Prawną Fenix. Cała sprawa poszła bardzo sprawnie i szybko. Profesjonalna i miła obsługa, chętna do pomocy.

Krystyna Staszak

Ogromne uznanie dla pracowników Kancelarii za wiedzę i kompetencje.

Krystian Dopa

Profesjonalny zespół i obsługa. Szczerze polecam.

Justyna Łapińska

Szczerosc profesjonalizm chec pomocy innym.

Bogdan Łapiński

Kancelaria wyróżnia się jakością, podejściem do klienta oraz terminowością. Korzystam z jej usług w zakresie spraw zawodowych oraz prywatnych. Polecam każdemu kto szuka profesjonalistów.

Paweł

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę Miła obsługa, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Mecenas posiada dużą wiedzę fachową. Jest osoba rzeczową, kompetentną oraz dbającą o każdy szczegół. Bardzo dobrą ocenę Kancelarii potwierdza rownież obsługa administracyjna.

Magda K.

Od wielu lat korzystam z usług kancelarii zarówno w sprawach prywatnych jak i zawodowych. Do tej pory bez zastrzeżeń, zawsze merytorycznie, profesjonalnie i terminowo. Polecam

Artur

Pracują tu fachowcy. Miałem ciężką sytuację, dotyczącą kredytów. Pan Mecenas podjął wyzwanie i załatwił sprawę pozytywnie. Mój przypadek załatwiony profesjonalnie od początku do końca oraz każdy poboczny wątek wywodzący się z głównej sprawy. Można tu liczyć na radę, wyrozumiałość i pełne zaangażowanie w sprawę.

Andrzej Stodołkiewicz

 Dodaj swoją opinię korzystając z poniższego formularza. Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. 

Zgoda na publikację

4 + 5 =