fbpx

ZACIĄGAŁEŚ KREDYT W OBCEJ WALUCIE?

ODZYSKAMY TWOJE PIENIĄDZE

SKORZYSTAJ Z PROMOCYJNEJ OFERTY

WSPÓŁPRACA Z KANCELARIĄ JUŻ  OD 0 ZŁ !

CO ZROBIMY W TWOJEJ SPRAWIE:

✓ Odfrankujemy Twój kredyt,

✓ Sprawdzimy wartość Twoich nadpłaconych rat i uzyskamy ich zwrot,

✓ Zapewnimy Ci opiekuna, prawnika oraz reprezentację na etapie przedsądowym i sądowym,

✓ Przerwiemy bieg przedawnienia, dzięki czemu zabezpieczymy Twoje roszczenia,

01

Zacznijmy od rozmowy i analizy

Abyśmy mogli pomóc Ci odzyskać Twoje pieniądze, pierwszym krokiem do podjęcia współpracy z naszą kancelarią jest zapisanie się na bezpłatną rozmowę z naszymi prawnikami. Wystarczy, że wypełnisz dane w formularzu i prześlesz je do nas, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy możliwości.

02

Informacja i strategia

Po rozmowie i dokonaniu analizy Twojej umowy przygotujemy Twój indywidualny plan działania oraz strategię postępowania. 

03

Rozpoczęcie działań

Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania do rozprawy. Przerwiemy bieg przedawnienia. Otrzymasz od nas pełną opiekę prawną oraz pewność, że Twoja sprawa jest w najlepszych rękach.

04

Odzyskanie i zwrot pieniędzy

Razem z Tobą przejdziemy przez proces sądowy i będziemy walczyć aby bank zwrócił WSZYSTKIE należne Ci pieniądze. 

Dlaczego warto

Podjąć współpracę właśnie z naszą kancelarią

Nie jesteśmy zwykłą firmą, tylko kancelarią prawną. Różnica jest taka, że od razu rozmawiasz z radcą prawnym. Pomożemy Ci w przygotowaniu procesu, ustalimy plan i strategię oraz aktywnie razem będziemy walczyć w sądzie, korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych prawników i finansistów, którzy od 2015 roku zajmują się sprawami frankowymi, pozwami przeciwko bankom. Nasi prawnicy i finansiści są zaangażowani w cały proces, od początku do końca, a nie tylko na samej rozprawie.

Wieloletnie

Doświadczenie

Nasi prawnicy prowadzą sprawy przeciwko wszystkim bankom z licznymi sukcesami, które odnosimy dzięki współpracy z finansistami. 

Brak 

Ukrytych opłat

Po przedstawieniu oferty współpracy, z góry wiesz jakie jest nasze honorarium. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, czy „kruczków” prawnych. Na tyle ile się umówimy na początku, tyle będzie Cię to kosztować i ani złotówki więcej. 

NAJLEPSZA STRATEGIA

Dzięki wieloletniej praktyce

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz opracowanie najlepszej strategii, która zminimalizuje ryzyko i zwiększy szansę na odniesienie sukcesu.

Mariusz Szałański

Mariusz Szałański

Radca Prawny | Doradca restrukturyzacyjny

Założyciel Kancelarii Prawnej FENIX. Ma ponad 17 letnie doświadczenie zawodowe jako radca prawny. Od samego początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w prawie bankowym, gospodarczym oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Na swoim koncie ma liczne sukcesy w polskich sądach i pomógł już tysiącom osób rozwiązać ich wyzwania prawne i finansowe.

SKONTAKTUJ SIĘ

Z naszą Kancelarią Prawną 
i skorzystaj z bezpłatnej analizy
oraz dowiedz się ile możesz zyskać.

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy

505 905 906Formularz

Dlaczego

CHCEMY CI POMÓC

Kancelarię Prawną FENIX założyliśmy z myślą o pomocy osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań prawnych. Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją pomagania innym i rozwiązywania sytuacji, które dla wielu osób są nie do przejścia w pojedynkę. Na spotkaniach tworzymy przyjazną atmosferę.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Podejmując współpracę z nami i powierzając nam swoje sprawy, zyskasz pewność jaką daje opieka prawna. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym i przemyślanym działaniom, otwieramy przed naszymi Klientami drogę do spokojnego i optymistycznego patrzenia w przyszłość.

CO PISZĄ O NAS

Rekomendacje Klientów

 

Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM

Tomasz K.

Szczerze polecam. Naprawdę warto.

Marian Szczygieł

Polecam serdecznie!!! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Dziękuje z całego serca dzięki Państwu dostałam szanse na nowe życie!

Paulina Bogusz

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Polecam Kancelarię Prawną Fenix. Cała sprawa poszła bardzo sprawnie i szybko. Profesjonalna i miła obsługa, chętna do pomocy.

Krystyna Staszak

Ogromne uznanie dla pracowników Kancelarii za wiedzę i kompetencje.

Krystian Dopa